Paczka do Erytrei


Paczka do Erytrei
Paczka do Erytrei

Paczka do Erytrei

Erytrea to niewielkie państwo w Afryce Wschodniej znajdujące się nad Morzem Czarnym. Społeczeństwo tego kraju jest bardzo zróżnicowane. Największą grupę stanowią Tigrajczycy oraz ludy Tigre, posługują się oni językami z grupy semickiej. 63% społeczeństwa jest wyznania chrześcijańskiego, spośród których najwięcej uczęszcza do Kościoła etiopskiego. W latach 1998-2000 trwała wojna z Etiopią, która przyniosła duże straty gospodarce Erytrei.

Z pomocą firmy kurierskiej paczka do Erytrei trafi bez większych problemów. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia na stronie KurJerzy.pl lub zadzwonić pod podany numer telefonu, aby kurier został wezwany i przyjechał po paczkę. Dzięki temu zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Bez wychodzenia z domu będzie w stanie załatwić wszystkie formalności. Usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Przesyłki zagraniczne zostaną dostarczone na czas.


Kod pocztowy

Erytrea nie posiada kodu pocztowego.

Czego nie należy przesyłać?
Firmy kurierskie posiadają listę przedmiotów, których nie zgadzają się przewozić ze względu na obowiązujące przepisy prawa. Przed spakowaniem i wysłaniem paczki należy się z nimi zapoznać. Listę tych towarów można znaleźć na stronach firm kurierskich oraz ich pośredników. Zawiera ona np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Ze względów bezpieczeństwa nie są one transportowane w standardowy sposób, gdyż często wymagają specjalnych warunków przewozu (temperatury, wilgotności).

Trzeba również pamiętać, że firmy kurierskie są zobowiązane przestrzegać zasad bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także norm celnych. Kraje mają również możliwość odmowy przyjęcia określonych towarów, które naruszają ich przepisy prawa. Jak widać jest wiele przepisów regulujących tę kwestię.

Co najczęściej jest przesyłane?

Z Polski do Erytrei najczęściej przesyła się:

  • Dokumenty
  • Odzież
  • Komputery
  • Sprzęt elektroniczny

Aby nadać paczkę do Erytrei, należy skorzystać z usług firmy kurierskiej UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Erytrei.