Najlepsi kurierzy w jednym miejscu

Cennik UPS Cennik DHL Cennik Geis
|
Google Plus Facebook Rss
KurJerzy – kurierzy
Utwórz konto lub Zaloguj się
 Strona główna   Zamów kuriera      Cennik      Kody pocztowe   Status przesyłki     Narzędzia   

Bezpieczeństwo i niezawodność serwisu

Bezpieczeństwo

Globe SSL

Posiadamy certyfikat bezpieczeństwa wydany przez RapidSSL. W związku z tym połączenie z serwisem KurJerzy.pl i jego serwerami jest szyfrowane. Jest to gwarancją, że Twoje dane są bezpieczne. Okresowe audyty bezpieczeństwa pozwalają na dokładne dostosowanie stanu zabezpieczeń do aktualnych wymagań. Dostęp do danych posiada wyłącznie użytkownik. Nie przetrzymujemy na serwerach loginów i haseł w postaci jawnej. Są one zaszyfrowane w sposób, który uniemożliwia ich odczytanie.


Niezawodność

Amazon

Aby zapewnić najwyższą dostępność i niezawodność serwisu KurJerzy.pl jego serwery oparto o strukturę chmury. Pozwala to uniezależnić się całkowicie od jakiejkolwiek awarii sprzętowej. Administracja i monitoring funkcjonowania serwerów prowadzane są w trybie 24/7 przez zewnętrzną firmę. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w pracy z dużymi korporacjami z różnych dziedzin przemysłu. W celu ochrony danych wykonywane są ich okresowe kopie zapasowe. Są one zapisywane w czasie rzeczywistym do dwóch niezależnych lokalizacji. Wykorzystujemy wyłącznie 1,35% mocy obliczeniowej naszych serwerów. Stanowi to znaczny zapas na przypadek zwiększonego ruchu w naszym serwisie.


Bezpieczeństwo płatności

Bezpieczeństwo wszystkich płatności zapewnia operator Przelewy24

Przelewy24

Najwyższe standardy przekazywania oraz ochrony danych jak również ogromne doświadczenie w obsłudze płatności internetowych gwarantują wszystkim naszym Użytkownikom bezpieczeństwo podczas dokonywania płatności. Wszelkie dane potrzebne do ich realizacji przekazywane są po stronie operatora przy użyciu szyfrowanych połączeń.


Zabezpieczenia stosowane przez operatora

Przelewy24 to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że jest on uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze.

Poniżej znajduje się krótki opis stosowanych w serwisie zabezpieczeń.


Certyfikat PCI DSS

PCI_DSS
Certyfikat potwierdza, że operator spełnia wszystkie wymogi programów Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS), Visa Cardholder Information Security Program (CISP), Visa International's Account Information Security (AIS), MasterCard International's Site Data Protection (SDP), American Express Data Security Standards (DSS) oraz Discover Card's DISC.

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) to światowy standard ustalony przez organizacje finansowe w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z ochroną danych osobowych. Stworzony standard PCI DSS odpowiada na zapotrzebowanie organizacji zajmujących się rozliczaniem transakcji, a także ma na uwadze potrzebę umocnienia zaufania Klientów do realizowania płatności za pomocą sieci Internet. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, wszystkie organizacje i firmy przechowujące, procesujące lub przesyłające dane posiadaczy kart płatniczych powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS.Przelewy24 potwierdziły, że odpowiadają wymogom Visy, Mastercard, American Express oraz Discover.


Certyfikat McAfee SECURE

Certyfikat McAfee SECURE
Badanie SECURE firmy McAfee potwierdza i certyfikuje przebadane urządzenia zgodnie z polityką bezpieczeństwa i wymogami Department of Homeland Security's National Infrastructure Protection Center (NIPC).

Laboratoria renomowanej międzynarodowej firmy McAfee są liderem na rynku zabezpieczeń sieciowych. Wydane dla Przelewy24 certyfikat McAfee zaświadcza, że Przelewy24 stosuje zabezpieczenia i procedury dające najwyższy dostępny poziom odporności na próby ataków hackerskich. Dokumentem takim mogą pochwalić się takie serwisy, jak: Yahoo!, Lycos, PriceGrabber.com i Amazon. Badania bezpieczeństwa przeprowadzane są przez McAfee Inc. w trybie codziennym i potwierdzają najwyższy poziom bezpieczeństwa serwisu, a w konsekwencji skuteczną ochronę danych i systemu przed atakami hackerskimi.


Certyfikat Thawte Web Server Certificate z EV (Extended Validation)

Thawte
Certyfikat SSL o rozszerzonej walidacji z 256-bitowym kodowaniem, dający gwarancję najwyższego standardu uwierzytelnienia tożsamości właściciela strony internetowej. Informacje przesyłane pomiędzy użytkownikiem a serwerem nie są wykorzystane przez niepowołane osoby.

Certyfikat zabezpiecza przed próbami wyłudzeń danych i informacji, na podstawie których osoby niepowołane mogłyby dokonywać nieuprawnionych transakcji finansowych. Kupującym, dokonującym wpłat online przez Przelewy24, adresy stron transakcyjnych Przelewy24 wyświetlą się na zielonym pasku.


Aktualności | Pomoc | Kontakt

Pomoc Jak zamówić kuriera
Wysyłasz częściej przesyłki kurierskie
Cennik zagranica
 Najlepsze firmy kurierskie UPS, DHL, FedEx Amazon Web Services Certyfikat Globe SSL Przelewy24 mBank - mtransfer, PKO, ING
Copyright © KurJerzy.pl