Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do St. Croix

Paczka do St. Croix

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki do St. Croix w kilka dni. Na terenie St. Croix są liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po paczkę i przywiezie do St. Croix.


Zobacz cennik przesyłek do St. Croix


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.