Paczka do St. Croix

Paczka do St. Croix na KurJerzy.pl

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier przyjedzie po paczkę i przywiezie do St. Croix.

Na terenie St. Croix znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju. Poprzez kuriera dowieziemy przesyłkę do St. Croix w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do St. Croix


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.