Przesyłki zagraniczne – paczka do Portugalii


Przesyłki zagraniczne – paczka do Portugalii
Przesyłki zagraniczne – paczka do Portugalii

Przesyłki zagraniczne – paczka do Portugalii

Do Portugalii z Polski można bez żadnego problemu nadawać paczki. Wystarczy, że skorzystamy z usług kurierskich, a paczka do Portugalii w kilka dni znajdzie się u odbiorcy. Usługa skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm. W związku z tym, każdy z takiej możliwości może skorzystać. Po złożeniu zamówienia telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie KurJerzy.pl. Kurier przyjedzie pod wskazany adres po paczkę, zabierze ją od nas i dostarczy do odbiorcy. Wszystko odbędzie się bez większych problemów. Będziemy mogli mieć pewność, że przesyłki zagraniczne zostaną dostarczone na czas i do właściwej osoby.

Portugalia każdemu fanowi piłki nożnej jest dokładnie znana za sprawą Cristiano Ronaldo, który jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Popularna jest również za sprawą pięknych widoków i świetnego miejsca na wakacje. W końcu Lizbona co roku przyciąga miliony turystów chcących poczuć jej niesamowity klimat.

Kody pocztowe
Kod pocztowy do Portugalii składa się z czterech cyfr. Są to na przykład:

  • 1000 Lizbona
  • 2230 Sardoal
  • 2300 Tomar

Czego nie można przesyłać?
W paczce do Portugalii nie mogą znaleźć się niektóre towary, które zostały uznane jako niebezpieczne. Można z taką listą zapoznać się na stronach firm kurierskich. Zawiera ona m.in. artykuły szybko psujące się, antyki, alkohol, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp. Te towary nie są przesyłane w paczce kurierskiej ze względu na niebezpieczeństwo, jakie stanowią zarówno dla zdrowia ludzi, jak i dla środowiska. Należy dokładnie zapoznać się z tą listą, jeśli chcemy, aby nasza paczka bez żadnych problemów trafiła do wskazanego odbiorcy.

Co najczęściej jest wysyłane?
Do Portugalii najczęściej wysyła się:

  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny
  • Dokumenty
  • Komputery

Aby nadać paczki z Polski do Portugalii, należy skorzystać z usług UPS i GLS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Portugalii.