Przesyłki zagraniczne – paczka do Bryt. Wysp Dziewiczych


Przesyłki zagraniczne – paczka do Bryt. Wysp Dziewiczych
Przesyłki zagraniczne – paczka do Bryt. Wysp Dziewiczych

Przesyłki zagraniczne – paczka do Bryt. Wysp Dziewiczych

Nadanie paczki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze jest możliwa dzięki szeroko rozwiniętym usługom kurierskim. Wystarczy, że zgłosimy taką chęć telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie KurJerzy.pl. Kurier przyjedzie po paczkę, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Na pewno paczka do Bryt. Wysp Dziewiczych trafi na czas, bez żadnych opóźnień. Przesyłki zagraniczne realizowane są z najwyższą starannością. Bez wychodzenia z domu, można będzie załatwić wszystkie formalności związane z ich nadaniem. To główna zaleta tej formy wysyłki.

Brytyjskie Wyspy Dziewicze to brytyjskie terytorium zamorskie znajdujące się w Ameryce Środkowej, w basenie Morza Karaibskiego. Kolonia zajmuje 153 km2 i jest to jeden z najbardziej popularnych rajów podatkowych. To właśnie dzięki rejestrującym się tu firmom, wyspa może się rozwijać. Przychody z tej działalności są znacznie większe niż z turystyki. Zdecydowaną większość społeczeństwa stanowią czarnoskórzy, zaledwie 6,8% to biali. Najwięcej jest wyznawców protestantyzmu. Językiem urzędowym regionu jest język angielski.

Kod pocztowy
Brytyjskie Wyspy Dziewicze nie posiadają kodu pocztowego.

Czego nie należy przesyłać?
Na stronie firm kurierskich znajduje się lista towarów zakazanych w transporcie, z którą należy zapoznać się przed nadaniem paczki. Dzięki temu, nie włożymy do niej produktów, które spowodowałyby odmowę jej wysłania. Zawiera ona np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Produkty znajdujące się na powyższej liście stanowią zagrożenie dla ludzi, jak i środowiska w przypadku uszkodzenia.

Firmy kurierskie muszą przestrzegać przepisów bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także przepisów celnych. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?
Z Polski na Brytyjskie Wyspy Dziewicze przesyła się najczęściej:

  • Dokumenty
  • Odzież
  • Komputery
  • Sprzęt elektroniczny

Aby przesłać paczkę na Brytyjskie Wyspy Dziewicze, należy skorzystać z usług UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze.