Przesyłki zagraniczne – paczka do Bośni i Hercegowiny


Przesyłki zagraniczne – paczka do Bośni i Hercegowiny
Przesyłki zagraniczne – paczka do Bośni i Hercegowiny

Przesyłki zagraniczne – paczka do Bośni i Hercegowiny

Bośnia i Hercegowina to państwo federacyjne znajdujące się w Europie na Półwyspie Bałkańskim. Największymi grupa etnicznymi są Boszniacy, Serbowie i Chorwacji. Obecnie mieszka tu ok 3,7 mln ludzi. Najludniejszym miastem regionu jest Sarajewo, czyli stolica państwa. Równie liczna jest Baja Luka i Mostar. Obecnie najwięcej mieszkańców wyznaje muzułmanizm i protestantyzm. Liczną grupę stanowią również katolicy. Gospodarka rozwija się dzięki leśnictwu, górnictwu i energetyce. Duże przychody państwo czerpie również z turystyki, która w tym regionie staje się coraz bardziej popularna.

Bez żadnych problemów można nadać przesyłki zagraniczne do Bośni i Hercegowiny. Wystarczy tylko zgłosić taką chęć telefonicznie lub wypełniając formularz zamówienia na stronie KurJerzy.pl. Kurier przyjedzie pod wskazany adres po paczkę, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Osoba prywatna, a także właściciel firmy będą mogli załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Na pewno paczka do Bośni i Hercegowiny trafi bez większych problemów, firma kurierska UPS jest świadomy liderem w tej branży.

Kod pocztowy

Kod pocztowy do Bośni i Hercegowiny składa się z pięciu cyfr. Przykładem jest 71000 Sarajewo.

Czego nie należy przewozić?

Warto zapoznać się z listą przedmiotów zabronionych, jaka znajduje się na stronach firm kurierskich. Zawiera ona m.in. artykuły szybko psujące się, antyki, alkohol, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Są to towary, których nie zgodzi przewieźć się kurier w standardowej przesyłce. Taka decyzja jest podejmowana ze względu na obowiązujące przepisy drogowe, lotnicze oraz celne. Nieprawidłowo zabezpieczone przesyłki mogą być niebezpieczne dla pozostałych przesyłek, zdrowia ludzi, a także dla środowiska.

Co najczęściej jest przesyłane?

Z Polski do Bośni i Hercegowiny najczęściej przesyła się:

  • Odzież
  • Komputery
  • Dokumenty
  • Sprzęt elektroniczny

Aby nadać paczkę w ten region, należy zgłosić się do UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Bośni i Hercegowiny.