Paczka z St. Croix

Paczka z St. Croix na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na całym globie.

Na terenie St. Croix mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich. Poprzez kuriera dostarczymy paczki z St. Croix w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i dostarczy do St. Croix. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.