Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Republiki Czeskiej

Paczka z Republiki Czeskiej

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po towary i doręczy do Republiki Czeskiej. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.

Poprzez kuriera dostarczymy paczki z Republiki Czeskiej w kilka dni. Na terenie Republiki Czeskiej mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Republiki Czeskiej


Artykuły na blogu powiązane z Czechy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.