Paczki do Polski z Portugalii


Paczki do Polski z Portugalii
Paczki do Polski z Portugalii

Paczki do Polski z Portugalii

Niejedna osoba chciałaby odwiedzić Lizbonę. Niektórzy mają tę przyjemność, że mogą tam mieszkać na co dzień. Jeśli są to Polacy, chcą oni nadawać paczki do Polski i przesyłać je swojej rodzinie oraz znajomym. Także z opcji przesyłania paczek korzystają firmy, które mają klientów w Polsce. Wygodne jest skorzystanie z usług kurierskich, wystarczy wypełnić formularz na stronie KurJerzy.pl lub zadzwonić. W ten sposób kurier przyjeżdża po paczkę do miejsca naszego zamieszkania (siedziby firmy itp.). Dzięki temu, nie musimy udawać się do żadnego punktu. Wszystko odbywa się w komfortowy sposób, a my nie musimy tracić czasu na dostawę i czekanie w kolejkach.

Kobietom i fanom piłki nożnej Portugalia kojarzy się przede wszystkim z Cristiano Ronaldo, bo z tego właśnie kraju pochodzi. Jest to piękny, malowniczy kraj, który przypadnie do gustu turystom, lubiącym zarówno zwiedzać, jak i odpoczywać na plaży. Piękna aura ku temu zdecydowanie sprzyja.

Format kodów pocztowych
Kod pocztowy do Portugalii składa się z 7 cyfr. Przykładem jest 1000-001 Lizbona.

Czego nie można wwozić?

Portugalia należy do Unii Europejskiej. Obowiązują ją te same przepisy co do przesyłania paczek, jak inne kraje w tej strefie. W związku z tym, warto zapoznać się z listą towarów zakazanych w transporcie, która znajduje się na stronach firm kurierskich są to m.in. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Dzięki temu, nie włożymy do paczki czegoś, co jest zabronione.

Co najczęściej jest wysyłane?
Z Portugalii do Polski najczęściej przesyłane są:

  • Dokumenty
  • Sprzęt elektroniczny
  • Komputery
  • Odzież

Jeśli chcesz przesłać paczkę do Polski z Portugalii, możesz skorzystać z usług firmy GLS lub UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczki do Polski z Portugalii.