Dodatkowe usługi kurierskie


Dodatkowe usługi kurierskie
Dodatkowe usługi kurierskie

Kurierzy w dzisiejszych czasach mają nie lada wyzwanie, aby sprostać wymaganiom stawianym przez klientów. Wprowadzają szereg usług dodatkowych, które mają przyciągnąć do nich nowe osoby chcące skorzystać z ich oferty.

Zanim skorzystasz z jakiekolwiek usługi kurierskiej, powinieneś zgłębić wiedzę na ten temat. Będziesz mógł znaleźć dzięki temu dla siebie odpowiednią ofertę, która prosta Twoim wymaganiom. We wpisach w tym dziale pokażemy Ci najważniejsze usługi, jakie oferuje większość firm kurierskich działających na terenie Polski.

Ubezpieczenie przesyłki
Jedną z ważniejszych usług, z jakich można skorzystać jest wykupienie ubezpieczenia przesyłki. Podpowiemy dlaczego warto z tej dodatkowej opcji skorzystać, a także w jaki sposób wybrać opcje dodatkowego ubezpieczenia w formularzu zamówienia. Wskażemy Ci, jaki jest cennik takiej usługi oraz jakie rodzaje ubezpieczeń oferują konkretne firmy kurierskie.

Pobranie gotówki przy doręczeniu COD
Do tej pory nie wiedziałeś czym jest pobranie gotówki przy doręczeniu (COD)? Z nami wszystko Ci się rozjaśni. Pokażemy jakie masz prawa i obowiązki, jeśli zdecydujesz się na taką usługę. Od razu powiemy, że nie wszystkie firmy kurierskie oferują taką usługę bez umowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj przygotowany artykuł – Pobranie gotówki przy doręczeniu COD.

Informacja przed doręczeniem PDI
Każdy kto chce wiedzieć, kiedy dotrze do niego przesyłka powinien skorzystać z usługi informacja przed doręczeniem. Co zapewnia i na czym dokładnie polega? Chcesz dowiedzieć się, które firmy kurierskie takie rozwiązanie oferują swoim klientom? Przeczytaj zamieszczony na naszej stronie wpis dotyczący informacji przed doręczeniem. Zamawianie paczek i ich nadawanie od razu stanie się dzięki temu jeszcze bardziej przyjemne.

Dokumenty zwrotne
Zależy Ci, aby odbiorca do którego dostarczasz paczkę złożył na dołączonych do niej dokumentach podpis? Skorzystaj z usługi dokumentów zwrotnych. DHL, UPS oraz Raben pomogą Ci w tym bez większych problemów. Ile będziesz musiał za to zapłacić i jakie są warunki skorzystania z usługi dowiesz się przeglądając ten wpis.

Zwrot pobrania w jeden dzień
Kolejną pomocną usługą, z jakiej możesz skorzystać i przeczytać w naszych wpisach jest zwrot pobrania w jeden dzień. Pokażemy Ci na czym taka usługa polega i kto będzie najbardziej zadowolony ze skorzystania z niej. Wskażemy również firmy, które oferują taką właśnie opcję.

Doręczanie w sobotę, doręczenie wieczorne i odbiór w sobotę
Firmy kurierskie wyspecjalizowały się w świadczeniu usług w dogodnych dla klienta terminach. W zasadzie w każdym momencie są skłonne odbierać i dostarczać przesyłki. W końcu jest on dla nich najważniejszy. Nie wierzysz? Przekonasz się o tym czytając artykuły dotyczące  doręczania w sobotę, doręczenia wieczornego i odbioru w sobotę . Pokażemy Ci, które firmy kurierskie mają taką usługę w swojej ofercie oraz w jakich godzinach je świadczą. Dowiesz się dokładnie co zyskach, jeśli zdecydujesz się na sobotnie lub wieczorne doręczenie.