Kurierzy UPS i DHL dostępni w aplikacji mobilnej


Kurierzy
Kurierzy

Udział transakcji mobilnych w polskim handlu elektronicznym w ostatnim roku wyniósł 14%*. Prawda jest taka, że coraz częściej i swobodniej korzystamy z naszych urządzeń mobilnych. Wszystko wskazuje więc na to, że liczby te będą się zwiększać.

Dlatego by ułatwić śledzenie statusu przesyłek oraz umożliwić zamówienie kuriera DHL i UPS bezpośrednio z telefonu lub tabletu również my udostępniliśmy aplikację mobilną dla telefonów z systemem Android. Dostępna jest także aplikacja umożliwiająca śledzenie przesyłek na urządzenia mobilne firmy Apple. Pierwszą z nich pobierzemy w sklepie play.google.com, a drugą w Apple Store. Kurierzy

Oprócz możliwości skorzystania z aplikacji mobilnych, pomyśleliśmy też o innych rozwiązaniach, których zadaniem jest ułatwić cały proces. Przelewy24 to serwis utworzy przede wszystkim do szybkich płatności, ale nie tylko. Dzięki rozszerzeniu współpracy z tym serwisem możemy również zaoferować rozwiązanie, które umożliwia zamawianie paczki bezpośrednio z panelu bramki płatniczej. Generujemy listy przewozowe dla każdej transakcji płatniczej wpływającej na konto użytkownika w serwisie Przelewy24. W ten sposób system automatycznie wypełnia odpowiednie pola danymi kupującego oraz zakupionego towaru.

Z pozostałych integracji możemy wymienić np. moduł wysyłki kurierskiej działający bezpośrednio w programie do wystawiania faktur, oferowanym przez platformę wfirma.pl. Udostępniamy również integrację z największym portalem aukcyjnym Allegro, w ten sposób w kilku prostych krokach można pobrać wszystkie zakończone aukcje oraz utworzyć dla nich zlecenia spedycji wraz z listami przewozowymi.

Poza tym posiadamy integrację z kilkoma sklepami internetowymi (m.in. cStore, OpenCart, osCommerce, RedCart, Wellcommerce i inne), dzięki temu jest możliwe składanie zamówienia bezpośrednio z zaplecza sklepu, a nie przez stronę KurJerzy.pl. Dodatkowo zawsze można skorzystać z usługi sieciowej (KurJerzyAPI) umożliwiającej programistom integrację zewnętrznych aplikacji (sklepów internetowych itp.) z platformą KurJerzy.pl.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyżej opisanych rozwiązań wejdź na: https://www.kurjerzy.pl/narzedzia

*Dane pochodzą z: www.criteo.com