Najlepsi kurierzy w jednym miejscu

Cennik UPS Cennik DHL Cennik Geis
|
Google Plus Facebook Rss
KurJerzy – kurierzy
Utwórz konto lub Zaloguj się
 Strona główna   Zamów kuriera      Cennik      Kody pocztowe   Status przesyłki     Narzędzia   
strona główna » Narzędzia

Aplikacja KurJerzy na iOS

Sprawdź status swojej przesyłki w telefonie lub na tablecie!

Aplikacja moblina
Kolejna odsłona aplikacji mobilnej od Jerzego dostępna jest już na telefony i tablety firmy Apple. Wystarczy pobrać aplikację KurJerzy.pl ze sklepu Apple Store aby móc śledzić przesyłki dodane ręcznie lub skanując kod kreskowy za pośrednictwem aparatu fotograficznego dostępnego w urządzeniu.
 

Aplikacja KurJerzy na Androida

Sprawdź status swojej przesyłki w telefonie lub na tablecie!

Aplikacja moblina
KurJerzy dostępny jest w telefonach z systemem Android. Aplikacja mobilna od Jerzego pozwala śledzić statusy przesyłek oraz umożliwia zamówienie kuriera bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Wystarczy pobrać aplikację KurJerzy.pl ze sklepu play.google.com i można śledzić przesyłki dodane ręcznie lub skanując kod kreskowy za pośrednictwem aparatu fotograficznego.

Program do faktur - WFirma.pl

Zamów kuriera bezpośrednio w programie do wystawiania faktur.

WFrima.pl
Wfirma.pl jest platformą księgowości internetowej przeznaczoną dla mikro o małych przedsiębiorców. Udostępnia tanie, a w dużej części darmowe narzędzia wspomagające prowadzenie działalności.
Wspólnie stworzyliśmy system, który samodzielnie uzupełnia odpowiednie pola etykiety kurierskiej informacjami z zamówienia i pozwala na błyskawiczny jej wydruk.

Bramka płatnicza - Przelewy24

Wysyłaj paczki bezpośrednio z panelu bramki płatniczej.

Jednym kliknięciem generuj listy przewozowe dla każdej transakcji płatniczej, wpływającej na Twoje konto w Przelewy24. System automatycznie wypełni za Ciebie odpowiednie pola danymi kupującego i zakupionego towaru.

Jeśli nie oferujesz jeszcze szybkich płatności swoim klientom zrób to teraz.
Sprawdź jakie to proste!

Przelewy24 + KurJerzy.pl

Allegro.pl

Zarządzaj wysyłkami zakończonych aukcji Allegro.pl. Automatycznie generuj listy przewozowe.

Moduł Allegro, zaimplementowany w serwisie KurJerzy.pl, w prosty i przejrzysty sposób pozwoli Tobie na zarządzanie przesyłkami zakończonych aukcji Allegro.pl. W kilku prostych krokach pobierzesz wszystkie swoje zakończone aukcje oraz utworzysz dla nich zlecenia spedycji z listami przewozowymi.

Sklepy internetowe

Darmowe rozwiązania dla sklepów internetowych. Zamawiaj jeszcze szybciej!

Zlecenia wysyłki realizowane są automatycznie do każdego zamówienia klienta w Twoim sklepie. Moduły do sklepów internetowych nie wymagają składania zamówienia przez stronę KurJerzy.pl, ale bezpośrednio z zaplecza sklepu. Moduły KurJerzy są obecnie dostepne dla sklepów internetowych cStore i OsCommerce.
BestSeller  cStore  osCommerce  OpenCart  RedCart  Sklepy Firmowe  Sklepy WWW Wellcommerce

KurJerzyAPI

Zaintegruj swoją aplikacje z platformą KurJerzy.pl

Wykorzystaj KurJerzyAPI do wdrożenia zauomatyzowanego procesu zamawiania kurierów w Twojej aplikacji. KurJerzyAPI to usługa sieciowa umożliwiająca programistom integrację zewnętrznych aplikacji (np. sklepy internetowe) z platformą KurJerzy.pl. To zbiór metod, które odpowiadają poszczególnym funkcjom serwisu, w tym zamawiania kuriera i generowania listu przewozowego.

Aktualności | Pomoc | Kontakt

Pomoc Jak zamówić kuriera
 Najlepsze firmy kurierskie UPS, DHL, FedEx Amazon Web Services Certyfikat Globe SSL Przelewy24 mBank - mtransfer, PKO, ING
Copyright © KurJerzy.pl