Przesyłki zagraniczne – paczka do Ceuta


Przesyłki zagraniczne – paczka do Ceuta
Przesyłki zagraniczne – paczka do Ceuta

Przesyłki zagraniczne – paczka do Ceuta

Ceuta to hiszpańska jednostka administracyjna położona na cyplu tworzącym Cieśninę Gibraltarską. Choć leży na afrykańskim kontynencie i graniczy z Marokiem, jest częścią Hiszpanii. Zajmuje powierzchnię 19,3 km2. Obszar podzielony jest na część zachodnią ze skalistym cyplem oraz wschodnią ze stałym lądem. Panuje tu klimat podzwrotnikowy, śródziemnomorski. Miasto to powstało w 1995 roku jest więc stosunkowo młode. Mieszka tu 82 376 mieszkańców. Obowiązującym językiem urzędowym jest hiszpański.

Dzięki usługom świadczonym przez firmy kurierskie, można nadać przesyłki zagraniczne do tego miasta oraz każdego innego zakątka na świecie. Wystarczy zgłosić taką chęć wypełniając formularz na stronie KurJerzy.pl, a na pewno będziemy mogli skorzystać z dogodnej usługi, która skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Kurier przyjedzie po paczkę, zabierze ją i dostarczy do wskazanego odbiorcy. W ten sposób paczka do Ceuta trafi w ciągu kilku dni w wyznaczone miejsce. Bez wychodzenia z domu można będzie załatwić wszystkie formalności. Na pewno taka sytuacja dla każdego będzie komfortowa.

Nadanie paczki w ten region jest możliwe dzięki UPS. Cennik został przedstawiony poniżej:

Paczka zagraniczna UPS Paczka zagraniczna GLS
WAGA [kg] CENA [PLN]
KOPERTA do 1 121,97 150,02
PACZKA do 5 336,35 413,71
do 10 452,89 557,05
do 20 565,25 695,26
do 30 692,04 851,21


Kod pocztowy

Kod pocztowy do Ceuta składa się z pięciu cyfr. Przykładem jest 51001 Ceuta.

Czego nie można przewozić?
Warto wejść na strony firm kurierskich, gdzie znajduje się lista towarów zakazanych w transporcie. Zawiera ona np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp. Produkty te nie są przewożone przez kurierów w standardowych przesyłach ze względu na niebezpieczeństwo, jakie powodują w przypadku ich uszkodzenia. Przewóz towarów niebezpiecznych, musi się odbywać w odpowiednich warunkach. Warto zapoznać się z powyższą listą zanim spakujemy przesyłkę. Kurier nie zgodzi się na jej doręczenie, jeśli będzie się w niej znajdował którykolwiek z produktów z powyższej listy.

Co najczęściej jest przesyłane?
Z Polski do Ceuta przesyła się najczęściej:

  • Dokumenty
  • Odzież
  • Komputery
  • Sprzęt elektroniczny

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Ceuta.