Paczka do St. Kitts


Paczka do St. Kitts
Paczka do St. Kitts

Paczka do St. Kitts

St. Kitts to wyspa na Morzu Karaibskim tworząca wraz z wyspą Nevis państwo Saint Kitts i Nevis. Mieszka tu 30,3 tysiące mieszkańców. Głównie są to potomkowie czarnoskórych niewolników. Stolicą państwa jest Basseterre. Niegdyś, gdy poziom morza był niższy, St. Kitts połączona była lądem razem z innymi sąsiadującymi wyspami. Wulkaniczna góra Mount Liamuiga jest najwyższym szczytem na wyspie.

Firmy kurierskie pomagają, aby paczka do St. Kitts została doręczona bez żadnych problemów. Należy w formularzy zgłoszeniowym na KurJerzy.pl podać adres pod który ma zgłosić się kurier po przesyłki zagraniczne. Przyjedzie po nie i doręczy je do odbiorcy. Bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności. Paczki mogą być nadawane zarówno przez osoby prywatne, jak i przez firmy.

Aby dostarczyć przesyłki w ten region warto skorzystać z usług firmy kurierskiej UPS. Cennik znajduje się poniżej:

Paczka zagraniczna UPS Paczka zagraniczna GLS
WAGA [kg] CENA [PLN]
KOPERTA do 1 143,10 176,01
PACZKA do 5 417,25 513,22
do 10 571,51 702,96
do 20 780,35 959,83
do 30 967,34 1189,83

Kod pocztowy
St. Kitts nie posiada kodu pocztowego.

Czego nie można przesyłać?

Firmy kurierskie utworzyły listę przedmiotów których nie przyjmują do przewozu ze względu na obowiązujące przepisy, przed wysyłką paczki powinniśmy się z nią obowiązkowo zapoznać. Znajdziemy ją na stronach firm kurierskich oraz u pośrednika kurierskiego KurJerzy.pl. Zawiera ona np. takie produkty, jak artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp.

Firmy kurierskie są zobowiązane przestrzegać zasad bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także norm celnych. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?

Z Polski do St. Kitts najczęściej przesyła się:

  • Komputery
  • Dokumenty
  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do St. Kitts.