Paczka do Gazy


Paczka do Gazy
Paczka do Gazy

Paczka do Gazy

Gaza to miasto w Autonomii Palestyńskiej i jest stolicą Strefy Gazy. Większość część zajmują rozległe równiny nadmorskie. Panuje tu klimat śródziemnomorski. Deszcze występują bardzo rzadko i najczęściej okresie zimowym. Ludność jest całkowicie uzależniona od wód gruntowych. Ze względów bezpieczeństwa atrakcyjność miasta pod względem turystycznym jest mocno ograniczona. Również gospodarka miasta podupada, przez ciągłe starcia i konflikty.

Pomimo tych trudnych warunków, z Polski możemy dostarczyć przesyłki zagraniczne do Gazy. Dokonamy tego z pomocą kuriera. Wystarczy zadzwonić albo zgłosić chęć nawiązania współpracy wypełniając formularz zamówienia przez stronę KurJerzy.pl. Dzięki temu, kurier zostanie poinformowany, że chcemy nadać paczkę w wybrany region. Przyjedzie po nią pod wskazany adres, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Dzięki temu, paczka do Gazy może zostać nadana przez każdego.

Aby nadać paczkę do Gazy należy skorzystać z usług firmy UPS. Cennik został przedstawiony poniżej:

Paczka zagraniczna UPS Paczka zagraniczna GLS
WAGA [kg] CENA [PLN]
KOPERTA do 1 125,13 153,91
PACZKA do 5 352,62 300,88
do 10 487,32 599,40
do 20 649,54 798,93
do 30 784,03 964,36


Kod pocztowy

Gaza nie posiada kodów pocztowych.

Czego nie można przewozić?
Firmy kurierskie utworzyły listę przedmiotów których nie przyjmują do przewozu ze względu na obowiązujące przepisy, przed wysyłką paczki powinniśmy się z nią obowiązkowo zapoznać. Znajdziemy ją na stronach firm kurierskich. Zawiera ona np. takie produkty, jak artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp. Wymienione wyżej przedmioty wymagają specjalnych warunków przewozu, których nie uzyskamy w standardowym transporcie.

Firmy kurierskie są zobowiązane przestrzegać zasad bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także norm celnych. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?
Z Polski do Gazy przesyła się najczęściej:

  • Odzież
  • Komputery
  • Sprzęt elektroniczny
  • Dokumenty

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Gazy.