UPS Ełk


UPS Ełk

W oddziale UPS Ełk przesyłki są przyjmowane oraz wydawane upoważnionym osobom. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielne dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie, po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Ełk.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Mickiewicza 37, w Ełku.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877 lub +48 (0)-22-4-894-877 (dla telefonów komórkowych).

Ełk położony jest w województwie warmińsko-mazurskim, 45 km od Augustowa oraz ponad 60 km od Suwałk. To najludniejsze oraz największe miasto na Mazurach, zamieszkuje je ponad 60 tys. mieszkańców. Główny ośrodek przemysłowy i kulturalny w regionie. Warto zobaczyć: wieżę ciśnień, Szkołę Artystyczną i dawną jednostkę wojskową, Park Solidarności i Plac Jana Pawła II, Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, Katedrę św. Wojciecha. Prawa miejskie Ełk uzyskał w 1445 roku.

Źródło: UPS.