DHL Nowy Sącz


DHL Nowy Sącz

DHL Nowy Sącz to oddział firmy położony we centralnej Polsce w województwie małopolskim. Zostaną tam obsłużeni zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Miasto Nowy Sącz położone jest ok. 40 km od Gorlic oraz ponad 100 km od Krakowa. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału, jeśli nie chcemy aby kurier ją odebrał. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Nowy Sącz:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Tarnowskiej 180, w Nowym Sączu w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Nowy Sącz zamieszkuje ponad 80 tys. mieszkańców. Miasto zostało założone 8 listopada 1292 roku. Położone jest w województwie małopolskim na ziemi sądeckiej. Wśród zabytków znajdziemy takie budynki jak: Bazylikę kolegiacką św. Małgorzaty, ruiny Zamku Królewskiego, czy rynek razem z ratuszem, stojącym w jego centrum. W Nowym Sączu znajdziemy przedsiębiorstwa z branży budowlanej, kolejowej spożywczej, górniczej oraz przemysłowej.

Źródło: DHL.