Przesyłki zagraniczne – paczka na Barbuda


Przesyłki zagraniczne – paczka na Barbuda
Przesyłki zagraniczne – paczka na Barbuda

Przesyłki zagraniczne – paczka na Barbuda

Barbuda to wyspa znajdująca się na Morzu Karaibskim i należy do Wysp Nawietrznych. Zajmuje powierzchnię 161 km2. Mieszka tutaj zaledwie około 1500 osób. Jest to teren nizinny i płaski. Cechą charakterystyczną tego regionu są szerokie i piaszczyste plaże oraz piękne rafy koralowe. Dlatego to wyspa chętnie odwiedzana przez turystów. Znajduje się tu wiele atrakcyjni, które są godne zobaczenia. Wyspa ta wchodzi w skład państwa, jakim jest Antigua i Barbuda.

Możemy bez żadnych problemów nadać paczkę na te wyspę. Usługi świadczone są przez kuriera UPS na wysokim poziomie. Wystarczy złożyć zamówienie telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie KurJerzy.pl, a kurier przyjedzie po przesyłki zagraniczne i dostarczy je do odbiorcy. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu można będzie załatwić wszelkie niezbędne formalności. Z usługi tej mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm. Nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń.

Nadanie paczki do Barbudy jest możliwe dzięki firmie UPS. Cennik został przedstawiony poniżej:

Paczka zagraniczna UPS Paczka zagraniczna GLS
WAGA [kg] CENA [PLN]
KOPERTA do 1 139,32 171,36
PACZKA do 5 403,43 496,22
do 10 552,06 679,03
do 20 753,24 926,49
do 30 933,38 1148,06

Kod pocztowy
Barbudy nie posiadają kodów pocztowych

Czego nie należy wysyłać?

Żadna paczka do Barbuda nie może zawierać produktów znajdujących się na liście przedmiotów zabronionych do transportu na stronach firm kurierskich. Zawiera ona np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp. Są to przedmioty niebezpieczne, które w razie uszkodzenia mogłyby spowodować poważne konsekwencje dla zdrowia ludzi, jak i dla środowiska. W związku z tym, kurier pod żadnym pozorem nie zdecyduje się na ich przewiezienie w standardowej przesyłce kurierskiej. Ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z powyższą listą. Dzięki temu, nasza paczka przez żadnych problemów zostanie dostarczona do odbiorcy.

Firmy kurierskie muszą przestrzegać przepisów bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także przepisów celnych.

Co najczęściej jest przesyłane?
Z Polski do Barbuda najczęściej przesyła się:

  • Odzież
  • Dokumenty
  • Sprzęt elektroniczny
  • Komputery

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Barbuda.