Przesyłki zagraniczne – paczka do Brzegu Zachodniego


Paczka do Brzegu Zachodniego
Paczka do Brzegu Zachodniego

Przesyłki zagraniczne – paczka do Brzegu Zachodniego

Brzeg Zachodni to jedna z części Palestyny, której administratorem jest Izrael. Są to dawne tereny Judei i Samarii znajdujące się na zachód od doliny rzeki Jordan. Teren zajmuje powierzchnię 5800 km2. Mieszka tu 2,3 mln Palestyńczyków oraz 475 tysięcy Żydów. Najważniejszymi miastami tego regionu są Betlejem, Jerycho i Hebron. Obecnie tereny te pochłonięte są przez zamieszki i walki między palestyńskimi organizacjami terrorystycznymi a armią Izraela.

Mimo trudniej sytuacji w tym regionie, kurierzy m.in. UPS świadczą usługi związane z nadaniem paczki do Brzegu Zachodniego. Wystarczy zgłosić taką chęć telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie KurJerzy.pl, a paczka zostanie dostarczona na podany w zamówieniu adres. Kurier przyjedzie po paczkę, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do właścicieli firm. Możemy być pewni, że paczka do Brzegu Zachodniego trafi na czas. Przesyłki zagraniczne realizowane są z najwyższą starannością.

Nadanie paczki do Brzegu Zachodniego jest możliwe dzięki usługom kurierskim firmy UPS. Cennik został przedstawiony poniżej:

Paczka zagraniczna UPS Paczka zagraniczna GLS
WAGA [kg] CENA [PLN]
KOPERTA do 1 125,13 153,91
PACZKA do 5 352,62 433,72
do 10 487,32 599,40
do 20 649,54 798,93
do 30 784,03 964,36

Kod pocztowy
Brzeg Zachodni nie posiada kodu pocztowego.

Czego nie należy przesyłać?
Na stronach firm kurierskich znajduje się lista towarów zakazanych w transporcie. Należy się z nią zapoznać zanim spakujemy paczkę do wysyłki. Unikniemy wtedy sytuacji, w której kurier odmówi nam jej nadania ze względu na niedozwolone produkty, które będą się w niej znajdywały. Zawiera ona np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp. Kurier podejmuje taką decyzję, ponieważ produkty znajdujące się na powyższej liście są zabronione przez zasady bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisy dotyczące transportu drogowego zawarte w Konwencji CMR, a także normy celne. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?
Paczka do Brzegu Zachodniego najczęściej zawiera:

  • Dokumenty
  • Odzież
  • Komputery
  • Sprzęt elektroniczny

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Brzegu Zachodniego.