UPS Tarnów


UPS Tarnów

Oddział UPS Tarnów znajduje się w północno-zachodniej części kraju, w odległości 35 km od miejscowości Dębica, ok. 80 km od Krakowa oraz Rzeszowa. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Tarnów.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Nowy Świat 78, w Tarnowie.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877- dla telefonów komórkowych.

Tarnów położony jest w województwie małopolskim nad rzeką Białą i Dunajcem. Prawa miejskie Tarnów uzyskał w 1330 r. Liczba mieszkańców według najnowszych danych wyniosła 110 644 osób. Znajdują się tutaj zakłady chemiczne, maszynowe, metalowe, budowlane, szklarskie i spożywcze. Warto zobaczyć Ratusz, Katedrę, Budynek Wodociągów, Bimę (ceglany baldachim, pozostałość po synagodze), Dworzec Główny, Pomnik Władysława Łokietka.

Źródło: UPS