UPS Rzeszów


UPS Rzeszów

Oddział UPS Rzeszów znajduje się w południowo-wschodniej części kraju, w odległości ok. 17 km od miejscowości Łańcut i 55 km od Dębicy. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Rzeszów.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Lubelskiej 50, w Rzeszowie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: +48-(0)-17-863-61-55, +48-(0)-17-860-01-60.

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego, położona na Podgórzu Rzeszowskim. Do granicy ze Słowacją i Ukrainą jest ok. 90 km. Liczba ludności z najnowszych danych z 1 stycznia 2017 roku wyniosła 188 309 osób. Prawa miejskie zostały nadane miastu 19 stycznia 1354 roku. Wśród zabytków warto zobaczyć: Kościół Świętego Krzyża wraz zabudową konwentu popijarskiego, rzeszowski zamek, Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

Źródło: UPS