UPS Radom


UPS Radom

Oddział UPS Radom znajduje się w południowo-wschodniej części kraju, w odległości ok. 60 km od miejscowości Puławy i 65 km od Opoczna. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Radom.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Okrzei 17/21, w Radomiu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877 dla telefonów komórkowych.

Radom leży w województwie mazowieckim nad rzeką Mleczną. Prawa miejskie zostały nadane XIII wiek. Liczba ludności na dzień 30.06.2016 roku wyniosła 215 653 osób. Wśród zabytków warto zobaczyć zespół klasztorny bernardynów z 1468 roku, plac Konstytucji 3 Maja zaprojektowany w 1846 roku, neogotycką katedrę pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny w Radomiu, zabudowę przy ulicy Moniuszki oraz Piłsudskiego. W Radomiu organizowane są międzynarodowe pokazy lotnicze Radom Air Show, Radomski Festiwal Jazzowy, czy Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski.

Źródło: UPS