UPS Piła


UPS Piła

Oddział UPS Piła znajduje się w centralnej części kraju, w odległości ok. 25 km od miejscowości Wałcz i 27 km od Chodzieży. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Piła.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Krzywej 15-17, w Pile. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877 dla telefonów komórkowych.

Piła to miasto w województwie wielkopolskim, nad rzeką Gwdą. Prawa miejskie Piła uzyskała w 1513 roku, dawniej była to niewielka wioska rybacka. Obecnie liczba ludności szacowana jest na 74 102 osób (na dzień 30.06.2016). Niestety wiele zabytków w Pile z powodu zniszczeń wojennych w 1945 roku zostało doszczętnie zniszczonych lub rozebrane je po wojnie ze względu na zły stan. Wśród nadal istniejących można wyróżnić: kościół św. Antoniego, dom Stanisława Staszica, dawny arsenał formacji Landwehry, kasyno oficerskie itp..

Źródło: UPS