UPS Lublin


UPS Lublin

Oddział UPS Lublin znajduje się w południowo-wschodniej części kraju, w odległości ok. 50 km od Puław oraz 12 km od Świdnika. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czy otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Lublin.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Mełgiewskiej 80, w Lublinie.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877 dla telefonów komórkowych.

Lublin prawa miejskie uzyskał w 1317 roku. Zgodnie z danymi z dnia 30.06.2016 roku liczba ludności wyniosła 340 745. Ta stolica województwa lubelskiego posiada wiele ciekawych miejsc i zabytków. Brama Krakowska przy placu Łokietka, jeden z architektonicznych symboli Lublina, Zamek Lubelski, Wieża Trynitarska, Kaplica św. Trójcy i XIII-wieczny donżon, Plac Po Farze. Łatwo zauważyć, że zabytkowa architektura Lublina występuje głównie na obszarze Starego Miasta i Śródmieścia.

Źródło UPS.