UPS Łódź


UPS Łódź

Oddział UPS Łódź znajduje się w centrum kraju, w odległości ok. 19 km od Pabianic oraz 130 km od Warszawy. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czy otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Łódź.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Traktorowej 111, w Łodzi. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: +48 (0) 42 613 27 00.
  • Dodatkowy punkt przyjmowania przesyłek w Łodzi, znajdują się na ulicy Św. Franciszka z Asyżu 62, godziny otwarcia: 9.00-17.00, od poniedziałku do piątku. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: +48 (0) 42 681 31 04 lub +48 (0) 42 680 02 50.

Łódź to miasto zamieszkiwane przez 698 688 osób. Prawa miejskie zostały jej nadane 29 lipca 1423 roku. Znana głównie z przemysłu włókienniczego, na jej terenie znajdowało się wiele fabryk. Popularna jest także Łódzka szkoła filmowa, którą ukończyło wielu znanych aktorów, reżyserów, czy scenarzystów. Miejsca, które warto zobaczyć odwiedzając to miasto: Plac Wolności, Pałac Poznańskiego z XIX wieku (zwany „łódzkim Luwrem”), centrum handlowe Manufaktura, pierwszą elektrownię w Łodzi (EC1), stację Łódź Fabryczna, Nowe Centrum Łodzi, Ulicę Piotrkowską, Dworzec Tramwajowy, Politechnikę Łódzką, Atlas Arenę, Białą Fabrykę, Kościół św. Mateusza, Katedrę. Wśród imprez znajdziemy np. Light Move Festival, czyli organizowany w Łodzi Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła.

Źródło UPS.