UPS Koszalin


UPS Koszalin

Oddział UPS Koszalin znajduje się na na północy kraju w miejscowości oddalonej o 40 km od Kołobrzegu oraz 67 km od Słupska. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czy otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Koszalin.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Mieszka I 20B, w Koszalinie.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, dla telefonów komórkowych +48-(0)-22-4-894-877.

Prawa miejskie Koszalin uzyskał w 1266 roku. Według danych z dnia 30.06.2016 roku, liczba ludności wyniosła ponad 107 tys. Koszalińskie zabytki znajdują się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, a całe Stare Miasto zostało wpisane do rejestru zabytków. Możemy wyróżnić także poszczególne budowle np. fragmenty murów obronnych z ok. 1320 r., Katedrę Niepokalanego Poczęcia NMP (kościół gotycki z 1333 r.), Domek Kata z XV w., Kościół św. Józefa Oblubieńca – (neogotycka budowla z 1869 r.), Kaplicę św. Gertrudy, czy zespół młyna miejskiego (młyn, kamienica) obecnie jest to siedziba Muzeum w Koszalinie.

Źródło UPS.