UPS Kielce


UPS Kielce

Oddział UPS Kielce znajduje się na obrzeżach miasta w gminie Sitkówka Nowiny, w odległości 10 km od centrum Kielc. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie, po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Kielce.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Przemysłowej 7a, w Kielcach.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, dla telefonów komórkowych +48-(0)-22-4-894-877.

Kielce to miejscowość położona w województwie świętokrzyskim, w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą. Prawa miejskie Kielce uzyskały w 1364 roku. Liczba ludności, według danych z czerwca 2016 roku, wyniosła ponad 197 tys. Miasto znane jest przede wszystkim z eksploatacji i przetwórstwa surowców mineralnych: rud żelaza, miedzi i ołowiu oraz marmurów i piaskowców. Dziś rozwija się tu m.in. przemysł budowlany, materiałów budowlanych, elektromaszynowy, a także spożywczy i przetwórczy

Źródło UPS.