UPS Częstochowa


UPS Częstochowa

W oddziale UPS Częstochowa przesyłki są przyjmowane oraz wydawane upoważnionym osobom. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie, po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Częstochowa.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Bór 67/69, w Częstochowie.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877 lub +48 (0)-22-4-894-877 (dla telefonów komórkowych).

Częstochowa znajduje się ponad 75 km od Katowic oraz 40 km od Radomska. Położona jest w województwie śląskim nad rzeką Wartą. Prawa miejskie zostały nadane Częstochowie pomiędzy 1370 a 1377 rokiem. Jest częścią Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego. Od czasów średniowiecza rozwijał się przemysł metalowy, dzięki złożom rud żelaza. Mieści się tu jedna z największych hut stali w Polsce ISD Huta Częstochowa. Wśród zabytków możemy wyróżnić: Pałacyk Hantkego (obecnie Młodzieżowy Dom Kultury), zespół klasztorny na Jasnej Górze, czy Bazylikę archikatedralną Świętej Rodziny, możemy też wybrać się na spacer deptakiem wzdłuż Alei Najświętszej Maryi Panny.

Źródło: UPS.