UPS Bydgoszcz


UPS Bydgoszcz

W oddziale UPS Bydgoszcz przesyłki są przyjmowane oraz wydawane upoważnionym osobom. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie, po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Bydgoszcz.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Objazdowej 1, w Bydgoszczy.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877 lub +48 (0)-22-4-894-877 (dla telefonów komórkowych).
  • Punkt przyjmowania przesyłek znajduje się na ulicy Rejtana 2, czynny jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. Szczegóły można uzyska pod numerem telefonu: 48 (0) 52 344 88 93

Bydgoszcz położona jest ponad 40 km od Torunia oraz 75 km od Grudziądza. To największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego, liczy ponad 350 tys. mieszkańców. Położone nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim. W pobliżu znajduje się region zwany Fordońskim Przełomem Wisły. Ta najdłuższa w Polsce rzeka graniczy z miastem od wschodu. Prawa miejskie Bydgoszczy nadał Kazimierz Wielki 19 kwietnia 1346 roku.

Źródło: UPS.