Pocztex Kielce


Oddział Pocztex Kielce położony jest w środkowo-wschodniej części kraju. Poczta Polska oprócz standardowej oferty doręczania listów i niewielkich przesyłek, uruchomiła w 1997 roku usługi kurierskie. Wszystko to by stać się konkurencyjną firmą na rosnącym rynku tego typu usług. Pocztex oferuje tak jak pozostałe firmy bezpłatny odbiór z wybranego adresu, doręczenie już kolejnego dnia oraz szereg usług dodatkowych w tym śledzenie, przesyłki za pobraniem, doręczenie w sobotę, itp.

  • Przesyłkę możemy także nadać w oddziale w Kielcach np. przy ulicy Żelaznogórskiej 7B. W Kielcach znajduje się kilkadziesiąt innych placówek, w których możemy wysłać paczkę.

Kielce położone w górach Świętokrzyskich, uzyskały prawa miejskie w 1364 roku. Z najwyższego szczytu, czyli Pierścienicy, możemy oglądać panoramę miasta. Według najnowszych danych ponad 190 tys. osób zamieszkuje to miasto. Wśród zabytków warto zobaczyć najstarszą świątynie w mieście, czyli Kościół św. Wojciecha, Pałac Biskupów Krakowskich i rezerwat przyrody Kadzielnia.

Źródło: Pocztex