Pocztex Gorzów Wielkopolski


Oddział Pocztex Gorzów Wielkopolski położony jest w centrum kraju. Poczta Polska oprócz standardowej oferty doręczania listów i niewielkich przesyłek, uruchomiła w 1997 roku usługi kurierskie. Wszystko to by stać się konkurencyjną firmą na rosnącym rynku tego typu usług. Pocztex oferuje tak jak pozostałe firmy bezpłatny odbiór z wybranego adresu, doręczenie już kolejnego dnia oraz szereg usług dodatkowych w tym śledzenie, przesyłki za pobraniem, doręczenie w sobotę, itp.

  • Przesyłkę możemy także nadać w oddziale w Gorzowie np. przy ulicy Aleksandra Fredry 10. W Gorzowie Wielkopolski znajduje się kilkadziesiąt innych placówek, w których możemy wysłać paczkę.

Gorzów Wielkopolski położony jest w województwie lubuskim nad rzeką Wartą. Miasto może pochwalić się Katedrą Wniebowzięcia NMP z XIII wieku, Filharmonią, Pomnikiem polskiego żużlowca Edwarda Jancarza, Starym Rynkiem, czy Bulwarem Nadwarciańskim z Willą Herzoga z 1900 roku. Od granicy z Niemcami Gorzów dzieli około 50 km. Choć siedziba wojewody znajduje się tutaj, to ponad 100 km dalej, w Zielonej Górze mieści się siedziba władz samorządowych województwa lubuskiego.

Źródło: Pocztex