Pocztex Bydgoszcz


Pocztex Bydgoszcz

Oddział Pocztex Bydgoszcz położony jest w centrum kraju. Poczta Polska oprócz standardowej oferty doręczania listów i niewielkich przesyłek, uruchomiła w 1997 roku usługi kurierskie. Wszystko to by stać się konkurencyjną firmą na rosnącym rynku tego typu usług. Pocztex oferuje tak jak pozostałe firmy bezpłatny odbiór z wybranego adresu, doręczenie już kolejnego dnia oraz szereg usług dodatkowych w tym śledzenie, przesyłki za pobraniem, doręczenie w sobotę, itp.

  • Przesyłkę możemy także nadać w oddziale w Bydgoszczy np. przy ulicy Przemysłowej 5. W Białymstoku znajduje się kilkadziesiąt innych placówek, w których możemy wysłać paczkę.

Bydgoszcz mieści się w województwie kujawsko-pomorskim. Niecałe 3 km od centrum miasta znajduje się Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo im. Ignacego Jana Paderewskiego. Został otwarty w 2004 roku. Obecnie przewoźnik Ryanair realizuje w obie strony loty w kierunku Londynu, Dublina, Glasgow, czy Rzymu a Lufthansa do/z Frankfurtu. To także popularny ośrodek akademicki, mieści się tu kilka uniwersytetów i m.in. Akademia Muzyczna. Łącznie na bydgoskich uczelniach studiuje ok. 35 tys. osób.

Źródło: Pocztex