Pocztex Białystok


Pocztex Białystok

Oddział Pocztex Białystok położony jest na wschodzie kraju. Poczta Polska oprócz standardowej oferty doręczania listów i niewielkich przesyłek, uruchomiła w 1997 roku usługi kurierskie. Wszystko to by stać się konkurencyjną firmą na rosnącym rynku tego typu usług. Pocztex oferuje tak jak pozostałe firmy bezpłatny odbiór z wybranego adresu, doręczenie już kolejnego dnia oraz szereg usług dodatkowych w tym śledzenie, przesyłki za pobraniem, doręczenie w sobotę, itp.

  • Przesyłkę możemy także nadać w oddziale w Białymstoku np. na ulicy Komisji Edukacji Narodowej 9 lok. 1. W Białymstoku znajduje się kilkadziesiąt innych placówek, w których możemy wysłać paczkę.

Białystok to stolica województwa podlaskiego, która położona jest nad rzeką Białą. Wraz z okolicznymi miastami Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Wasilków i Zabłudów tworzy aglomerację białostocką. Rynek Kościuszki wraz z Ratuszem stał się centrum miasta. Ten reprezentacyjny budynek posiada wieżę zegarową, obecnie mieści się w nim Muzeum Podlaskie. Miasto możemy zwiedzać na trasie pięciu szlaków turystycznych np. architektury drewnianej.

Źródło: Pocztex