DHL Rzeszów


DHL Rzeszów

DHL Rzeszów to oddział firmy położony w województwie podkarpackim. Dokładnie siedziba mieście się w Rudnej Małej, która oddalona jest od centrum Rzeszowa o 7,5 km. Zostaną tam obsłużeni zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, jeśli nie chcemy, aby kurier odebrał przesyłkę, wystarczy złożyć i opłacić zamówienie na stronie. Rezygnując z przyjazdu kuriera, musimy sami wydrukować etykietę, wtedy możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Rzeszów:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w Rudnej Małej 47, 36-060 Głogów Małopolski, w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Rudna Mała to wieś oddalona o ponad 7 km od Rzeszowa, położona jest w gminie Głogów Małopolski. Według danych z 2013 roku liczba mieszkańców wsi wyniosła 1421.

Rzeszów położony jest na Podkarpaciu, miasto przecina rzeka Wisłok. Jest to siedziba władz powiatu rzeszowskiego, którą zamieszkuje 187 tys. mieszkańców. Warto zobaczyć Ratusz miejski na Starym Mieście, unikatowy kompleks piwnic z Podziemną Trasą Turystyczną, Kamienice mieszczańskie na rynku, z XVI-XIX w, Aleja Pod Kasztanami (secesyjna zabudowa willowa), Stary Cmentarz, Biblioteka Miejska, czy Teatr im. Wandy Siemaszkowej.

Źródło: DHL