DHL Lublin


DHL Lublin

DHL Lublin to oddział firmy na południu Polski, zajmujący się obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Miasto Lublin oddalone jest o ok. 50 km od Puław oraz ok. 70 km od Chełma. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału, jeśli nie chcemy aby kurier ją odebrał. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Lublin:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Chemicznej 19, w miejscowości Lublin w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Lublin zamieszkuje 340 tys. mieszkańców, znajduje się na Wyżynie Lubelskiej leży nad rzeką Bystrzycą. Rozwija się tu przede wszystkim przemysł motoryzacyjny oraz nowe technologie. W Lublinie funkcjonuje fabryka światłowodów oraz elektrociepłownia Wrotków. Na przedmieściach, a dokładnie w Świdniku znajduje się port lotniczy. W Lublinie warto się dłużej zatrzymać, by obejrzeć m.in. Śródmieście, kamienice w Rynku, Wzgórze Zamkowe, Stare Miasto, Kamienicę Klonowica, plac Po Farze.

Źródło: DHL