DHL Koszalin


DHL Koszalin

DHL Koszalin jest oddziałem firmy zajmującym się obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Miasto Koszalin oddalone jest o ok. 40 km od Kołobrzegu oraz ok. 65 km od Słupska. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału, jeśli nie chcemy aby kurier ją odebrał. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Koszalin:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Szarych Szeregów 20, w miejscowości Koszalin w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Koszalin zamieszkuje ponad 107 tys. mieszkańców. Mieści się nad rzeką Dzierżęcinką, leży zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego, na tzw. Pobrzeżu Koszalińskim. Wśród zabytków możemy wymienić: mury obronne z ok. 1320 roku (zachowały się jedynie fragmenty), Katedrę Niepokalanego Poczęcia NMP w stylu gotyckim z 1333 r., Pałac Młynarza i młyn, Domek Kata. Koszalin posiada bogatą ofertę kulturalną, popularny stał się za sprawą organizowanego Letniego Festiwalu Kabaretów. Czas wolny można spędzać odwiedzając teatry, kina, filharmonię, muzea, czy amfiteatr. W mieście i okolicy przeważa przemysł elektromaszynowy, spożywczy i drzewny.

Źródło: DHL