DHL Gorzów Wielkopolski


DHL Gorzów Wielkopolski

Oddział DHL Gorzów Wielkopolski mieści się dokładnie w miejscowości Deszcznie, oddalonej od centrum o ok. 12 km. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, mamy możliwość osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

  • Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Gorzów Wielkopolski
    Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Lubuskiej 14 w miejscowości Deszczno w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345

Deszczno zamieszkuje ponad 1000 mieszkańców. Jest to niewielka wieś w województwie lubuskim. Wśród zabytków można wymienić kościół z 1892 r.

Gorzów Wielkopolski to wojewódzkie miasto położone nad Wartą. Znajduje się w zachodniej Polsce, zaledwie 50 km od niemieckiej granicy. Zamieszkuje je ponad 124 tys. mieszkańców. Cała Aglomeracja Gorzowska, czyli Gorzów i przyległe gminy oraz powiaty to natomiast około 400 tys. mieszkańców. Znajdziemy tu liczne zabytki, a wśród nich układ urbanistyczny starego miasta, kościoły, mury obronne, kamienice, wille, domy.

Źródło: DHL