DHL Bydgoszcz


DHL Bydgoszcz

Oddział DHL Bydgoszcz z siedzibą w Solcu Kujawskim oddalony jest od centrum Bydgoszczy o ok. 17 km. W wyznaczonych godzinach możemy tu zarówno nadać jak i odebrać przesyłki krajowe, a także międzynarodowe realizowane przez DHL. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, mamy możliwość osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Bydgoszcz:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Brukselskiej 3 w Solcu Kujawskim w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345

Bydgoszcz położona jest nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim. Zajmuje 8 miejsce w Polsce pod względem liczby ludności. To popularne miasto akademickie, do szkół wyższych uczęszcza tu około 35 tys. studentów. Solec kujawski to niezwykle urokliwe miejsce, które mieści się na lewym brzegu Wisły, a południową jego część Pokrywa Puszcza Bydgoska. To miasto należące to powiatu bydgoskiego liczy ponad 16. tys. mieszkańców. Według danych historycznych pierwsza wzmianka o Solcu pojawiła się w 1263 roku.

Źródło: DHL