Firma DHL odznaczona w programie Najwyższa Jakość QI 2016


Zmiana cennika DHL
Zmiana cennika DHL

Firma DHL po raz kolejny otrzymała Złote Godło w programie Najwyższa Jakość QI 2016. Tym razem doceniona została międzynarodowa aplikacja Trade Automation Service.

Należy podkreślić, że nagroda została przyznana jednogłośnie przez całą kapitułę X edycji programu. Doceniono wysoką jakość oferowanych usług we wszystkich aspektach działalności firmy.

Zwycięska aplikacja
DHL TAS czyli Trade Automation Service to wielofunkcyjna aplikacja skierowana głównie do klientów korzystających z międzynarodowych usług logistycznych. Udostępniana jest bezpłatnie i pozwala pozyskać niezbędną wiedzę na temat usług celno-podatkowych oraz handlowych. Zajmuje się oszacowaniem kosztów międzynarodowej wymiany handlowej. Każdy kto skorzysta z aplikacji, uzyska informacje o nowościami i zmianach w przepisach celnych, będzie miał dostęp do wszystkich wzorów dokumentów potrzebnych w transporcie. Trzeba podkreślić, że aplikacja jest na bieżąco aktualizowana. Można z niej korzystać przez całą dobę. Jeśli chcemy właściwie przygotować się do prowadzenia działalności eksportowo-importowej, możemy z tej aplikacji skorzystać.

Dyrektor zarządzający DHL Express w Polsce przyznał, że jest to ogromne wyróżnienie dla firmy. Tym bardziej, że w poprzedniej edycji konkursu, DHL zgarnęło tą samą nagrodę w kategorii Quality International Service za usługę TDI – Time Definite International. Dyrektor dodał również, że nadrzędnym celem wszystkich działań, jakie podejmowane są przez DHL, jest zadowolenie klientów. Firma stara się świadczyć wszechstronne usługi posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty, także te międzynarodowe.

Kilka słów o programie
Najwyższa Jakość Quality International to program, którego celem jest promowanie nie tylko skutecznych metod zarządzania jakością w przedsiębiorstwach działających na terenie Polski. Władze konkursu starają się również nagradzać te firmy, które dostarczają klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie. Uczestnicy konkursy mogą zdobyć odznaczenia w trzech kategoriach:

  • QI product – produkt najwyższej jakości,
  • QI services – usługi najwyższej jakości,
  • QI order – zarządzanie najwyższej jakości.

Źródło: DHL