Kurier InPost – kolejna marka w ofercie KurJerzy.pl


Kurier Inpost
Kurier Inpost

Kurier InPost to wyjątkowa wygoda, możliwość wykorzystania bogatego potencjału, jaki mają Paczkomaty i atrakcyjny cennik dostaw. Teraz serwis KurJerzy.pl poszerza swoją ofertę o usługi świadczone przez kurierów InPost, czyli wysłanie paczki paczkomatem.

Nazwa ta powszechnie kojarzona jest z Paczkomatami. Choć są one fundamentem działania InPost, firma kurierska zapewnia znacznie szersze możliwości. Dzięki nowości w KurJerzy.pl – zamówieniu kuriera InPostu – możesz jeszcze bardziej ograniczyć formalności. Wybór ten pozwala również oszczędzić czas i pieniądze.

Wysłanie paczki InPost

Kurier InPost zapewnia zarówno odbiór jak i dostawę paczki – od nadawcy do klienta ostatecznego. Kurierzy zajmą się również przyspieszeniem wysyłki np. ze sklepu internetowego. InPost obsługuje bowiem dostawy paczek w układzie od osoby do osoby, ale także znacząco ułatwia funkcjonowanie branży e-commerce.
Kurier InPost zapewnia transport przesyłek do 50 kg oraz o wymiarach maksymalnych szacowanych na 120 cm maksymalnej długości oraz 220 cm sumy wymiarów: długości, szerokości oraz wysokości. Atrakcyjny cennik bezpośredniego odbioru i dostawy przez kurierów InPost sprawia, że każda opcja cieszy się sporym zainteresowaniem.

Kurier InPost – przesyłki w serwisie KurJerzy.pl

Poszerzenie oferty KurJerzy.pl o InPost znacząco powiększa szerokie już portfolio marek dostępnych przez nasz serwis internetowy. Wykorzystując naszą porównywarkę cen usług kurierskich oraz system zamówień online możesz liczyć w przypadku InPost na niestandardową obsługę. Zwyczajową granicą wagi obsługiwaną w ramach opcji Kurier InPost jest 25 kg. W serwisie KurJerzy jest ona podwojona do aż 50 kg. Pozwala to znacząco zwiększyć możliwości logistyczne np. sklepu internetowego. Maksymalne wymiary przesyłek obsługiwanych w ramach Kuriera InPost w KurJerzy.pl to 120x50x50 cm. Zapewniamy również doceniane usługi – m.in. pobranie do kwoty 5 tys. zł, ubezpieczenie paczki do 20 tys. zł oraz powiadomienia SMS o statusie przesyłek i popularną opcję pobrania jednodniowego.
Sprawdź panel wyszukiwania serwisu KurJerzy.pl i sprawdź aktualny cennik Kuriera InPost.