Śledzenie przesyłki TNT


Śledzenie przesyłki TNT
Śledzenie przesyłki TNT

TNT to firma kurierska, której usługi kurierskie maja globalny zasięg. Można za jej pośrednictwem nadać paczkę do 200 krajów na całym świecie. Firma zapewnia pełny pakiet usług, a wśród nich również możliwość śledzenia wysłanych paczek.

Takie opcje oferuje również KurJerzy.pl. Daje możliwość sprawdzenia, gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Przede wszystkim, możemy to zrobić za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy w odpowiednim okienku podać numer przesyłki lub zamówienia, a wszystkie dane zostaną wyświetlone na ekranie.

KurJerzy.pl ma również coś dla osób mobilnych użytkowników. Status przesyłki można sprawdzić na smartfonie, iPhone lub tablecie. Wystarczy pobrać jedną z dwóch aplikacji:

  • Dla urządzeń z systemem Android ze sklepu Play
  • Dla urządzeń z systemem IOS ze sklepu Apple Store

Obydwie aplikacje dostępne są za darmo i działają w ten sam sposób. Wystarczy zeskanować przy pomocy aparatu znajdującego się w urządzeniu mobilnym kod kreskowy z numerem przesyłki, a na ekranie pojawią się dane jej dotyczące. Jak widać, wszystko jest bardzo proste.

Śledzenie przesyłki w TNT
Firma kurierska TNT na swojej stronie udostępnia jeden podstawowy rodzaj śledzenie. Na stronie głównej firmy kurierskiej znajduje się zakładka: Śledzenie przesyłki. Wystarczy w nią wejść, aby skorzystać z tej usługi. W okienku trzeba podać albo numer przesyłki albo numer referencyjny klienta, aby uzyskać dane jej dotyczące. Korzystać z tej aplikacji można przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

W razie jakichkolwiek problemów, zawsze mamy możliwość kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Tam również uzyskamy informacje o położeniu przesyłki lub pomoc w przypadku wszelkich trudności.

Źródło: TNT