Śledzenie przesyłki Raben


Śledzenie przesyłki Raben
Śledzenie przesyłki Raben

Grupa Raben to firma kurierska, która obsługuje klientów od 85 lat. Zapewnia kompleksowe usługi logistyczne na terenie 10 europejskich krajów, m.in. w Polsce, Niemczech, Estonii i Holandii. Oferuje również możliwość śledzenia przesyłek, które zostały nadane przez klientów.

Usługę śledzenia przesyłek oferuje również KurJerzy.pl. Za pośrednictwem naszej firmy, możliwe jest sprawdzenie, czy przesyłka nadana przez konkretnego kuriera dotarła do odbiorcy. Mamy w tym zakresie wiele opcji. Pierwszą jest wpisanie numeru przesyłki na stronie śledzenie przesyłek. Wystarczy, że takie dane zostaną podane, a na ekranie pojawią się szczegóły dotyczące naszej paczki.

Dla użytkowników mobilnych, przygotowane zostały dwie aplikacje. Przeznaczone są na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Dlatego też, każdy kto posiada smartfona, iPhone lub iPada może skorzystać z takiego rozwiązania. Wystarczy, że aparatem zrobimy zdjęcie kodu kreskowego umieszczone na paczce, a można będzie sprawdzić, czy dotarła ona do naszego odbiorcy.

Platforma myRaben

Firma kurierska Raben specjalnie dla swoich klientów przygotowała platformę, dzięki której bez żadnych problemów można będzie śledzić nadane przesyłki. Nowy system, czyli myRaben.com ma zastąpić dotychczasowy Track &Trace. Ma on posiadać wiele zalet i przystosować się do wysokich wymogów klientów.

Przede wszystkim, posiada nowoczesny wygląd i przejrzyste menu, z którego bez żadnych problemów można będzie korzystać. Od teraz na jednej platformie sprawdzimy wszystkie przesyłki, które nadaliśmy. Co ważne, będą one tam magazynowane, oznacza to, że można będzie do nich wrócić. Monitorowanie przesyłek za pośrednictwem systemu można rozszerzyć tak, aby otrzymywać powiadomienia mailowo lub na telefon. Pozwoli to na łatwiejsze zarządzanie i sprawdzanie paczek.

Bez dwóch zdań, firma Raben pod każdym względem dba o klientów. Dodatkowo, cały czas mamy możliwość kontaktu z opiekunem, który pomoże nam w każdej chwili rozwiązać problem, jaki napotkamy na platformie i wskaże najprostsze rozwiązania.

Do systemu śledzenia przesyłek Raben można zalogować się na dwa sposoby. Możemy bezpośrednio wejść na stronę tej firmy kurierskiej czyli www.myRaben.com lub na stronę www.raben-group.com. W tym przypadku jednak musimy znaleźć opcję śledzenie przesyłki. W obydwu przypadkach konieczne jest logowanie, jeśli chcemy mieć stały dostęp do naszych paczek. Jeśli jednak chcemy sprawdzić przesyłkę bez logowania, również możemy to zrobić na podanych wyżej stronach. Wystarczy kliknąć na: śledzenie przesyłki. Jednak wtedy nie mamy możliwości magazynowania danych o swoich przesyłkach.

Źródło: Raben