Nietrafiony prezent


Nietrafiony prezent
Nietrafiony prezent

W Stanach Zjednoczonych UPS ogłosiło 5 stycznia 2017 roku “Narodowym Dniem Zwrotów” (National Returns Day). Firma przewiduje, że tego dnia klienci zwrócą 1,3 miliona paczek, a podczas pierwszego tygodnia stycznia, liczba ta może sięgnąć nawet 5,8 mln.

Święta już za nami. Oprócz wspomnień i dodatkowych kilogramów, często pozostają po nich także jakieś nietrafione prezenty. Nie każdy okazuje się strzałem w dziesiątkę, a przyczyn może być wiele. Niekiedy mamy możliwości wymiany rzeczy na inną (np. zmienić rozmiar), ale jeśli nie ma opcji zwrotu lub zamiany pozostaje sprzedaż. W portalach ogłoszeniowych lokalnych, czy ogólnokrajowych znajdziemy wiele przedmiotów pod hasłem „Nietrafiony prezent” (z różnych okazji). Możemy przekonać się, że nie tylko my jesteśmy w takiej sytuacji. Na szczęście nie musimy na siłę trzymać w szafie kolejnej bluzki, która nam się nie podoba, tej samej zabawki dla naszego dziecka, czy następnego ekspresu do kawy.

Po wystawieniu ogłoszenia warto dać kupującym możliwość wyboru spośród kilku form wysyłki, także za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wystarczy zapakowany bezpiecznie przedmiot zmierzyć oraz zważyć, by w ten sposób wycenić naszą paczkę w kalkulatorze znajdującym się poniżej: