UPS Wałbrzych


UPS Wałbrzych

Oddział UPS Wałbrzych znajduje się w południowo zachodniej części kraju, w odległości 20 km od miejscowości Świdnica, ok. 50 km od Jeleniej Góry. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Wałbrzych.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Świdnickiej 57, w Świebodzicach.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877- dla telefonów komórkowych.

Wałbrzych to miasto położone w w województwie dolnośląskim, w okolicy Gór Wałbrzyskich, nad rzeką Pełcznicą. Historycznie jest to rejon Dolnego Śląska. Najbardziej znanym zabytkiem jest zamek znajdujący się w dzielnicy Książ, jeden z trzech największych w Polsce. Jego budowę rozpoczęto w 1722 roku, Obecnie znajduje się na Szlaku Zamków Piastowskich. W Wałbrzychu rozwija się przemysł budowlany, motoryzacyjny, szklarski, chemiczny, włókienniczy, odzieżowy, spożywczy. Rozwinięty jest zwłaszcza przemysł ceramiczny, oraz przemysł motoryzacyjny.

Źródło: UPS