UPS Toruń


UPS Toruń

Oddział UPS Toruń znajduje się w północnej części kraju, w odległości 60 km od miejscowości Grudziądz, ok. 45 km od Bydgoszczy. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Toruń.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Mazowieckiej 46/48, w Toruniu.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877- dla telefonów komórkowych.
  • Dodatkowy punkt przyjmowania znajduje się w Grudziądzu na ulicy Piłsudskiego 16. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 722-104-722. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-18:00.

Toruń znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim nad Wisłą. Rzeka dzieli miasto na część prawobrzeżną, która historycznie i kulturowo należy do Pomorza, a ta po lewej stronie Wisły do Kujaw. Wśród zabytków warto zobaczyć: Ratusz Staromiejski, Pałac Dąmbskich, Bramę Mostową, czy Pomnik Mikołaja Kopernika. Szczególnie ciekawy zarówno w dzień jak i w nocy jest widok na Stare Miasto widziany z lewego brzegu Wisły.

Źródło: UPS