UPS Szczecinek


UPS Szczecinek

Oddział UPS Szczecinek znajduje się w północno-zachodniej części kraju, w odległości 35 km od miejscowości Czaplinek, ok. 60 km od Chojnic i 70 km od Koszalina. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Szczecinek.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Wiśniowa 16, w Szczecinku.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877- dla telefonów komórkowych.

Szczecinek położony jest w województwie zachodniopomorskim pomiędzy jeziorami: Trzesiecko, Wielimie i Wilczkowo. Został założony przez księcia Warcisława IV w 1310 roku. Szczecinek zamieszkuje 40 615 mieszkańców według danych z 30 czerwca 2014 r. Przyjeżdżając do tego miasta warto zobaczyć Zamek Książąt Pomorskich z XIV wieku, Plac Wolności, neogotycki kościół Narodzenia NMP.

Źródło: UPS