UPS Sandomierz


UPS Sandomierz

Oddział UPS Sandomierz znajduje się w południowo-wschodniej części kraju, w odległości ok. 15 km od miejscowości Tarnobrzeg i 28 km od Stalowej Woli. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Sandomierz.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Błonie 18, w Sandomierzu.
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877- dla telefonów komórkowych.

Sandomierz to miasto położone w województwie świętokrzyskim w powiecie sandomierskim nad Wisłą. Jest usytuowany na siedmiu wzgórzach. Prawa miejskie nadano przed 1227 rokiem. Populacja na dzień 30.06.2016 roku wyniosła 24 124 osób. Warto zobaczyć przede wszystkim Ratusz oraz kamienice na Starym Rynku, zamek królewski, kolegium jezuickie z 1602 r., Bramę Opatowską, dom Długosza. Sandomierz stał się popularny także za sprawą kręconego tu serialu Ojciec Mateusz. A Zygmunt Miłoszewski w Sandomierzu osadził akcję swojej kryminalnej powieści „Ziarno prawdy”.

Źródło: UPS