UPS Ostrołęka


UPS Ostrołęka

Oddział UPS Ostrołęka znajduje się w centralnej części kraju, w odległości ok. 35 km od miejscowości Łomża oraz 120 km od Warszawy. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czym otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Opole.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Ławy 81C, w Rzekuniu koło Ostrołęki. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877 dla telefonów komórkowych.

Ostrołęka prawa miejskie uzyskała w 1373 r. Obecnie (dane z dnia 30.06.2016 roku) liczba ludności kształtuje się w okolicy 52 408 osób. Ostrołęka jest ośrodkiem kultury kurpiowskiej znajdziemy tu np. Muzeum Kultury Kurpiowskiej i Ośrodek Folkloru i Tańca. Wśród zabytków możemy wymienić między innymi: Kościół farny pw. NMP i św. Mikołaja – najstarszy ostrołęcki budynek sakralny, Kościół św. Wojciecha oraz pw. św. Antoniego.

Źródło: UPS