UPS Olsztyn


UPS Olsztyn

Oddział UPS Olsztyn znajduje się w północno-wschodniej części kraju, w odległości ok. 40 km od Ostródy oraz 60 km od Mrągowa. Dzięki serwisowi KurJerzy.pl, mamy możliwość zarówno zamówić odbiór przesyłki przez kuriera z wybranego adresu (domu, firmy itp.) jak i samodzielnie dostarczyć przesyłki do wybranego oddziału firmy wraz z wydrukowaną etykietą. Na stronie www.kurjerzy.pl, składamy i opłacamy zamówienie po czy otrzymujemy list przewozowy na adres e-mail. W wyjątkowych sytuacjach możemy również odebrać przesyłkę bezpośrednio z najbliższego oddziału np. UPS Olsztyn.

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Piłsudskiego 75A, w Olsztynie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (0) 801-900-877, +48-(0)-22-4-894-877 dla telefonów komórkowych.

Olsztyn prawa miejskie uzyskał 31 października 1353 roku. Liczba ludności na dzień 30.06.2016 wyniosła 173 599. Jest to stolica województwa warmińsko-mazurskiego i leży nad rzeką Łyną. Będąc w Olsztynie warto zatrzymać się na Starym Mieście i zobaczyć np. fragmenty murów miejskich z Bramą Wysoką, Stary Ratusz, Bazylikę konkatedralną św. Jakuba, gotycki zamek kapituły warmińskiej.

Źródło UPS.