Pocztex Wrocław


Oddział Pocztex Wrocław położony jest w północno-zachodniej części kraju. Poczta Polska oprócz standardowej oferty doręczania listów i niewielkich przesyłek, uruchomiła w 1997 roku usługi kurierskie. Wszystko to by stać się konkurencyjną firmą na rosnącym rynku tego typu usług. Pocztex oferuje tak jak pozostałe firmy bezpłatny odbiór z wybranego adresu, doręczenie już kolejnego dnia oraz szereg usług dodatkowych w tym śledzenie, przesyłki za pobraniem, doręczenie w sobotę, itp.

Przesyłkę możemy także nadać w oddziale we Wrocławiu np. przy ulicy Bierutowskiej 75. We Wrocławiu znajduje się kilkadziesiąt innych placówek, w których możemy wysłać paczkę.

Wrocław zamieszkuje 637 683 tys. mieszkańców co klasyfikuje go na 4 miejscu w kraju. Przed wojną znajdowały się tutaj 303 mosty, obecnie jest ich trochę mniej. Liczne rzeki i strumienie sprawiły, że miasto nazwano Wenecją Północy. Warto zobaczyć: Panoramę Racławicką, czyli muzeum sztuki we Wrocławiu, Halę Stulecia oraz znajdującą się obok Wrocławską Fontannę Multimedialną oraz Stare Miasto.

Źródło: Pocztex